Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Półwiejska 18 Miasto:Poznań Tel:61 85 22 821Godziny otwarcia:poniedziałek-czwartek:11:00-23:00 piątek-sobota:11:00-01:00 niedziela:12:00-23:00Wstęp:

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Kornelia88
2016-02-24
Pizza z dowozem

A czy ktoś z Wam próbował może pizzy z Essato http://esatto-pizza.com.pl ? Ja jeszcze nie miałam okazji, ale wiem, że można tam zamawiać przez całą dobę.

 
kompek
2015-10-19
re

Od dawna tam nie chodzimy - nawet nie wiedziałem, że to nadal istnieje. Chodzimy do Dominium. Jest smacznie, fajny lokal w M1, często również pizza w dowozie. I wtedy druga za 5 zł - na tygodniu. Specyficzne połączenia składników - to u nich po raz pierwszy smakowała mi pizza z wędzonym kurczakiem. Nie wiem jak oni to robią ;-)

 
studencior.pl
2015-01-11
Najlepsza pizzeria w Poznaniu

Pierwsza wizyta w tym miejscu wystarczyła, by przekonać się, że jest to miejsce, gdzie można zjeść dużo, dobrze i przy tym niedrogo:) Polecam

 
BYŁY PRACOWNIK
2013-08-08
OBSŁUGA

OBSŁUGA MOŻE FAKTYCZNIE DO NAJMILSZYCH NIE NALEŻY , ALE CZEGO SIE SPODZIEWAĆ ?! GDY KLIENT PRZYCHODZI PO ZAMÓWIENIE ANI DZIEŃ DOBRY ANI POPROSZĘ TO DOSTAJE TO NA CO ZASŁUGUJE!! OBSŁUGA JEST O 100% MILSZA GDY DOSTAJE NAPIWKI A TE NIESTETY ZDARZAJĄ SIĘ SPORADYCZNIE WIĘC CZEGO OCZEKUJECIE OD BUFETOWYCH?! ZACZNIJCIE UŻYWAĆ SŁÓW POPROSZĘ , DZIĘKUJE I DZIEŃ DOBRY TO OBSŁUGA MOMENTALNIE ZMIENI NASTAWIENIE! A ODNOŚNIE BRUDNYCH STOLIKÓW TO NIE ZAWSZE JEST W STANIE JE DOCZYŚCIĆ GDYŻ ,,GOŚĆIE,, ROBIĄ PO PROSTU CHLEW!!! NA PYTANIE CZY W DOMU TEŻ TAK JEDZĄ GŁUPIO SIĘ ŚMIEJĄ!! WIĘC ZANIM ZACZNIECIE OCENIAĆ INNYCH SAMI POPATRZCIE NA SIEBIE! PS, NIE GENERALIZUJĄC MILI I KULTURALNI KLIENCI ZDARZALI SIĘ, ZA CO IM DZIĘKUJE BO PRZYWRACAJĄ WIARĘ W LUDZI. BYŁY PRACOWNIK.

 
komandytariusz
2013-02-23
tragedia

Jeśli ktoś uważa, że ta pizza jest dobra, to oznacza jedynie, że nigdy dobrej pizzy jeszcze nie jadł. Kelnerki całkowicie już poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie polecam.

 
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama