Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Żydowska 27
Miasto:Poznań

Cafe Girasole Trattoria - dodaj opinię

Poznań

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Sławek
2010-10-24
Porażka jakiej nigdy nie doznałem

Odwiedziłem tą restaurację ze znajomymi. Po wejściu nikt nas nie przywitał i nie zaprowadził do stolika. Po znalezieniu kelnerki i pytaniu czy i gdzie możemy usiąść otrzymałem informację że niestety nie ma miejsca. Co prawda stoliki były pozajmowane lecz w nieładzie bo np. przy stoliku czteroosobowym siedziały dwie osoby a stolik obok dwuosobowy stal wolny, lecz dla nas czworo oczywiście za mały. Niestety lokal tak nam się podobał w wystroju że postanowiliśmy poczekać aż coś się zwolni. Po chwili jeden stolik był wolny i do niego się przysiedliśmy. No i wielka porażka, przez 10 minut nikt do nas nie podszedł, nawet żeby podać kartę no i nikt nie przyszedł posprzątać stolika po poprzednich gościach. W chwili kiedy nasza cierpliwość się skończyła postanowiliśmy zawołać kelnerkę która traktowała nas jak powietrze. Po zawołaniu kelnerka spojrzała się na nas bardzo dziwnie jakby zaskoczona że ktoś ją woła i na ucho z koleżanką kelnerką coś zaczęły komentować. W końcu jedna z nich podeszła i zapytała w czym może pomóc, a my na to że oczywiście i żeby podała menu. Bardzo denerwująca obsługa choć lokal fajny. Niestety właściciel tego lokalu nie szanuje klienta. Nie polecam tego lokalu.

karola
2009-09-05
całkiem całkiem

odwiedzałam tę knejpkę w ubiegłym roku i powiem szczerze,że było super. świetna obsługa. w tym roku niestety nie miałam przyjemności, mam nadzieje,że to nadrobię :)

BM
2008-11-28
Porażka

To miał być miły wieczór we dwoje - usiedliśmy na dole. Po chwili na górze się zrobiło bardzo głośno i to nam popsuło atmosferę. Nikt do nas nie podchodził - poszedłem na górę zamówić picie i jak się zdziwiłem, gdy spostrzegłem, że to obsługa pije z klientami wódkę, hałasuje, krzyczy i generalnie bawi się jak na imprezie. Porażka. Odradzam.

Paulina
2008-07-21
Ogromny pozytyw !

Ulubiona restauracja mojego męża i moja - zawsze miła obsługa, pyszne jedzenie (przede wszystkim wspaniała zupa pomidorowa) i to naprawdę w dobrych cenach. Jak najbardziej polecam !

odwiedzajaca
2008-05-12
fajna knajpka

restauracja ma miły klimat, śliczny ogródek, dobra pizza, ceny w normie, miła obsługa. polecam

Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama