Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Mokra 2 Miasto:Poznań Tel:+48618510399Godziny otwarcia:poniedz. - czw. 12:00 - 23:00; piątek - niedz. 12:00 - 24:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Gosia
2012-04-02
Urocza kawiarnia z pysznymi deserami

Kawiarnia jest przeurocza. Nigdy nie miałam problemów z obsługą (co do górnej sali dla niepalących przy większej ilości osób zawsze jest otwarta, a poza tym jest jeszcze sporo miejsca na parterze). Desery przepyszne!Polecam: Przysmak Wiewiórki (duża porcja czekolady o smaku Ferrero Rocher) i szarlotkę, która jest olbrzymia. Wystrój nie ujmuje za serce, ale nie zniechęca i pozwala być w ścisłej czołówce poznańskich kawiarni.

 
ż
2011-12-05
ZŁA atmosfera w Atmosferze

Desery owszem i pyszne, ale wypraszanie gości może jest normą w tym miejscu. Dopytywanie kto i co zamówił zakrawa o ironię.

 
P.M.
2011-12-05
ZŁA atmosfera w Atmosferze

co to za atmosfera gdzie pani kelnerka nie pozwala wejśc do sali dla niepalących bo mówi, że nie będzie tyle po schodach biegać... gdzie nie pozawala światła górnego zapalić bo "prąd jest drogi"... i na koniec co to znaczy, że bez wcześniejszego wyjaśnienia klientom wchodzi kelnerka i tonem oburzonym mówi że za 30 minut mają wszyscy wyjśc bo jest rezerwacja stolika... o takich rzeczach to się mówi zaraz podając menu żeby klient wiedział czy zdąży zjeść/wypić to na co ma ochotę... SZCZYT złej obsługi, złego podejścia i tego co najgorsze... Widać Atmosfera nie ma ochoty na stwarzanie atmosfery dla gości tylko dla pracowników... I jeszcze jedna ważna uwaga- jeden zadowolony klient to 20 mowych klientów, 20 niezadowolonych to setki tych którzy tam nie przyjdą. Nas było 22 osoby :-)

 
karo
2010-12-05
miłe zaskoczenie

pewnego chłodnego wieczoru trafiłam tam przez przypadek i zamówiłam grzane wino... pycha... mogłabym pić je w nieskończoność :) następnym razem wybiorę się na szarlotkę :)

 
ola
2007-07-13
najlepsza szarlotka z lodami w mieście...

...jest własnie w ATMOSFERZE i nie ulega to wątpliwości...Panie same pieką ciasta i nakładają konkretne porcje REWELACJA...i jeszcze kawa mrożona z lodami waniliowymi - mój drugi przysmak bez względu na pogodę :)

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama