Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

StartUp MashUp 2018 - zobacz szczegóły wydarzenia!

2018-11-14

Masz swój pomysł na biznes, ale nie wiesz, jak sprawić, żeby twoja wizja się spełniła? Chcesz stworzyć coś, co będzie przyjemne, ale również dochodowe? Przyjdź na wydarzenie StartUp MashUp 2018 i spraw, żeby twoje plany stały się rzeczywistością!

Wydarzenie zostanie podzielone na wykład i warsztaty.

SUMU to cykliczne wydarzenie dla studentów i absolwentów szkół wyższych organizowane przez PBDA Consulting. Składa się z dwóch części - wykładu otwartego oraz dwudniowych warsztatów, z których uczestnicy wychodzą nie tylko z pomysłem na biznes i gotowym planem wcielenia go w życie, ale i z ogromną dawką wiedzy z zakresu tworzenia, prowadzenia i promowania startupów. Tematem przewodnim 6. edycji Startup Mashup jest User Experience (UX).

Tegoroczny Startup Mashup otworzy popołudniowy wykład otwarty (6 grudnia 2018 r.), który wprowadzi uczestników wydarzenia w świat User Experience.

Pierwszego dnia warsztatów (8 grudnia 2018 r.) razem z prowadzącymi uczestnicy przejdą przez cały proces rozwijania startupów - od wyboru modelu biznesowego, przez sposoby pozyskiwania finansowania, aż do zaistnienia na rynku dzięki kreatywnej promocji. Można nauczyć się na nich również, jak krytycznie patrzeć na swoje pomysły i co zrobić, aby stworzony startup osiągnął sukces.

Drugiego dnia warsztatów (9 grudnia 2018 r.) skupimy się na przyszłym kliencie. Uczestnicy w trakcie wydarzenia zgłębią tematy, takie jak User Experience i Customer Experience oraz dowiedzą się, jak rozpoznać potrzeby swojej grupy docelowej. Wisienką na torcie będzie warsztat z Design Thinking, który nauczy nas, jak podchodzić do napotkanych problemów i jak je rozwiązywać.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/167849120834242/ oraz na stronie organizacji PBDA Consulting: http://pbda.pl

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama