Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Co się stało z mężczyznami? Debata Walentynkowa 2016

Kiedy2016-03-03 godzina 19:00
GdziePolitechnika Poznańska
pl. M.Skłodowskiej-Curie 5
Poznań
Co się stało z mężczyznami? Debata Walentynkowa 2016

Na pytanie „Co się stało z mężczyznami?” będą się starali odpowiedzieć uczestnicy i eksperci siódmej Debaty Walentynkowej, organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 marca 2016 r. o godz. 19:00 w Auli Magna w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Debata Walentynkowa, organizowana przez Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej, to płaszczyzna wymiany zdań na ważne dla studentów tematy. Młodzi mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem i porozmawiać z zaproszonymi ekspertami.

Gośćmi tegorocznego spotkania będą:
•    Mirosława Majerowicz-Klaus – żona, matka trójki dzieci i eksperta z dziedzin psychoterapii, psychologii i seksuologii,
•    Jan Cyraniak – mąż, ojciec czwórki dzieci, youtuber i bloger zaangażowany w działalność pro-life,
•    ks. Zbigniew Regucki – duszpasterz akademicki.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej kilkaset osób. – Debata jest wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy przede wszystkim studentów poznańskich uczelni, uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami oraz zainteresowanych tematem – mówi Piotr Antczak, jeden z organizatorów.

Debaty Walentynkowe na stałe wpisały się w kalendarz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkania odbywają się od kilku lat w całej Polsce.

ip/JM

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama