Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dzień otwarty w School of Form

Kiedy2014-03-01 godzina 10:00
GdzieSchool of Form (SWPS)
ul. Głogowska 18
Poznań
Dzień otwarty w School of Form

Chcesz stworzyć unikatową i niepowtarzalną biżuterię z gruzu ceramicznego? A może zobaczyć, co trzeba zrobić, by ożywić robota Kuka? Przyjdź na dzień otwarty School of Form, który odbędzie się 1 marca, w godz. 10.00-18.30, w siedzibie uczelni przy ul. Głogowskiej 18 w Poznaniu.

Podczas wydarzenia odbędzie się wykład Oskara Zięty, szefa specjalności industrial, pt. „Innowacje we wzornictwie przemysłowym School of Form”, który wprowadzi przybyłych w tajniki wzornictwa przemysłowego. Poza tym można będzie obejrzeć wystawy najlepszych tegorocznych projektów studentów School of Form ze wszystkich specjalizacji tj. fashion, industrial, domestic i communication.

W ramach dnia otwartego odbędą się także warsztaty „Ceramiczne przypinki”, które będą okazją do stworzenia swojej unikatowej i niepowtarzalnej biżuterii z gruzu ceramicznego. Będzie można także poruszyć wyobraźnię i wyprodukować całkiem nową rzecz z kawałka potłuczonej porcelany. Na drugim warsztacie „Poznaj robota przemysłowego KUKA” organizatorzy pokażą czy sterowanie robotem to prosta sprawa i co trzeba zrobić, żeby tchnąć trochę życia w tę z pozoru prostą maszynę produkcyjną.

Wszyscy zainteresowani zostaną również oprowadzeni po szkole przez studentów, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości dotyczące uczelni, opowiedzą o swoich doświadczeniach z przygotowania prezentacji i z rozmowy kwalifikacyjnej, a także podzielą się wrażeniami z zajęć i projektów.

Osoby, które mają pomysły na prezentacje rekrutacyjną, bądź siadają już gotowe prace, będę mogły skorzystać z konsultacji wykładowcy SoF, który postara się doradzić i skomentować przyniesione prace i pomysły.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej szczegółów oraz harmonogram znajduje się na stronie: www.sof.edu.pl.

ip

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama