Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal BOSS w Poznaniu

Kiedy2018-03-20
Do kiedy2018-03-22
Gdzie Poznań
Festiwal BOSS w Poznaniu

Po raz kolejny na przełomie marca i kwietnia studenci polskich uczelni staną przed szansą odkrycia prawdziwych tajemnic biznesu. Studenckie Forum Business Centre Club już po raz 15-ty realizuje swój flagowy projekt – Festiwal BOSS. Wydarzenie odbędzie się w jedenastu miastach. W dniach 20-22 marca "Bosską" atmosferę będzie można poczuć w Poznaniu.

Na pewno każdy z was zna to uczucie: nudny wykład, gdzie jedynym ratunkiem jest zapadnięcie w głęboki sen lub niekończące się scrollowanie feed’u portalu społecznościowego z literką "f" w logo. Organizatorzy Festiwalu BOSS postawili na praktyczne podejście do biznesu. Gośćmi wydarzenia są praktycy, znani z pierwszych stron gazet czy telewizji. Przekażą wam wiedzę, o której nie dowiecie się na studiach oraz pokażą prawdziwe case’y biznesowe, z którymi spotykają się na co dzień. Powerbanki i poduszki nie będą potrzebne.

Poznańska edycja Festiwalu BOSS została podzielona 3 dni o różnorodnej tematyce:
20.03 – Day 1 – Business Inside
– biznes widziany oczami praktyków. Rady i wskazówki prosto od ludzi, którzy należą do czołówki przedsiębiorców w Polsce. O swoich początkach opowie CEO start-up’y wycenianego na 12 mln zł. Dowiecie się, dlaczego jedne firmy odnoszą globalne sukcesy, a inne upadają zaraz po starcie. Na praktycznych przykładach poznacie wykorzystanie storytelling w biznesie. Marek Śliboda z Marco wprowadzi was w tematykę turkusowego zarządzania, uważanego przez niektórych za najefektywniejszy model zarządzania XXI wieku!

21.03 – Day 2 – Creative Day – kreatywność w biznesie. Ten dzień to prawdziwa kopalnia marketingowych inspiracji. Jak efektywnie wykorzystać monitoring w social media, dowiecie się prosto od człowieka od zadań specjalnych w Brand24. Jak ustalić strategię działań online opowie przedstawiciel organizacji stojącej za największą konferencją marketingową w Polsce. Dowiecie się, jak pasję do tworzenia gadżetów reklamowych zamienić w dochodowy biznes, a także poznacie Michała Mazura z bloga trendnomad.com, który śledzi trendy technologiczne, odwiedza największe targi technologii w San Francisco, Hong Kongu, Berlinie, Nowym Jorku, i w dodatku jeszcze nieźle na tym zarabia.

22.03 – Day 3 – Skills&Tools – praktyka czyni mistrza. Dzień poświęcony warsztatom oraz wykorzystaniu w praktyce wcześniej poznanej wiedzy. Organizatorzy pokażą wam, że social media to nie tylko medium służące do rozrywki, ale także skuteczne narzędzie biznesowe. Jacek Myrcha nauczy was przygotowywać plan rozwoju, tak jak robi się to Microsofcie. Dużo praktyki oraz dobrej zabawy.

Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Dokładne terminy i godziny zostaną podane na wydarzeniu na Facebook’u. Obowiązują zapisy. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1040858659387567/?active_tab=discussion

Ogólnopolski harmonogram Festiwalu BOSS znajdziesz w artykule.

Aktualne wydarzenia Studia
DataWydarzenieMiejsce
2018-06-04
-
2018-06-10
8. edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama