Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kariera na językach

Kiedy2014-05-29 godzina 11:00
GdzieCollegium Novum, aleja Niepodległości 4
Poznań
Kariera na językach

„Kariera na językach” to wydarzenie zorganizowane z myślą o studentach i absolwentach znających języki obce na poziomie co najmniej B2. Będą oni mieli okazję zastanowić się nad kierunkami rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania swoich umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Podczas „Kariery na językach” studenci i absolwenci będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami rekrutującymi nowych pracowników (19 stoisk firm i instytucji) i zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży. Profesjonalni trenerzy poprowadzą szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Będzie także można skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Otwarciu wydarzenia przewodniczyć będą prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki - Prorektor ds. informatyzacji i współpracy z gospodarką oraz władze dziekańskie Wydziału Anglistyki oraz Neofilologii.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.biurokarier.amu.edu.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/biuro.karier.uam.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
29 maja 2014, 11.00 - 15.00
Collegium Novum - aleja Niepodległości 4
WSTĘP WOLNY!

ip

FB dlaMaturzysty.pl reklama