Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Local Training Course: Expand your horizons

Kiedy2015-03-27
Do kiedy2015-03-29
GdzieNekla
Poznań
Local Training Course: Expand your horizons

Kolejna edycja Local Training Course: Expand your horizons! Wyjedź razem z Europejskim Forum Studentów AEGEE-Poznań na trzydniowe szkolenie, zdobądź praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektem i poznaj niesamowitych ludzi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-29 marca w Nekli koło Poznania.

Szkolenie Local Training Course skierowane jest do studentów uczelni wyższych. Odbywa się na dwóch poziomach zaawansowania. Pierwszy, skierowany jest do studentów, którzy chcą nauczyć się podstaw pracy projektowej. Poziom drugi jest natomiast przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie w pracy przy realizacji projektów i chcą poszerzyć swoje kompetencje w tym zakresie.

W trakcie trzydniowego wyjazdu, wypełnionego interaktywnymi wykładami oraz warsztatami, uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami z zakresu m.in. koordynacji projektów, public relations, zarządzania zasobami ludzkimi czy pozyskiwania funduszy. Ponadto, będzie można nauczyć się technik autoprezentacji, motywowania innych do działania, a także skutecznego prowadzenia negocjacji.

Swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym w praktyce dzielić się będą trenerzy i tutorzy, którzy w przystępny sposób podpowiedzą i zaprezentują jak efektywnie zarządzać projektami. LTC to jednak nie tylko profesjonalne warsztaty oraz rozbudowane ćwiczenia praktyczne. To także świetna zabawa, możliwość poznania niesamowitych ludzi oraz rozpoczęcia przygody z działalnością w organizacji pozarządowej z wykorzystaniem zdobytych podczas szkolenia umiejętności.

Więcej informacji znajdziesz na naszym fanpage’u: www.facebook.com/LocalTrainingCourse

Aplikacje dostępne są pod linkiem: http://goo.gl/forms/G31SRe0gVA

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama