Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Wieczór komediowy Stand-up Poznań
Wieczór komediowy Stand-up Poznań Poznań

Stand-up Poznań zaprasza na kolejny wieczór z ostrymi żartami.

"Goło i wesoło" w Kinie Apollo
"Goło i wesoło" w Kinie Apollo Poznań

"Goło i wesoło" - spektakl w reżyserii Arkadiusza Jakubika - to opowieść o kilku bezrobotnych mężczyznach z małego miasteczka, którzy postanawiają założyć grupę striptizerską i zarabiać na występach dla miejscowych kobiet.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!