Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Comfort zone vol. 2 // off:premiery/prezentacje_osmego_dnia (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Miasta kobiet
Miasta kobiet Poznań

"Miasta kobiet" to projekt Polskiego Teatru Tańca, którego założeniem była procesowość, oparta na konfrontacji z widzem poszczególnych etapów pracy nad spektaklem.

Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu
Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu

Dzień Kobiet to święto, które budzi różne emocje, ale zawsze jest ono miłym pretekstem do złożenia pięknych życzeń paniom, które towarzyszą w naszym życiu.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja