Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Dzieci księży. nasza wspólna tajemnica (Teatr Ósmego Dnia, Poznań).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
"Wszystkim Zygmuntom..."

Recenzja ze spektaklu „Wszystkim Zygmuntom między oczy”, czyli jak mówić o ważnych rzeczach w prosty sposób, nie unikając jednocześnie wysokich kosztów realizacji. Czy w Polsce można mówić o śmierci i nudzie w życiu większości nas, bez cenzury Radia Maryja? Okazuje się, że naprawdę zależy to tylko od nas, ale czy wiedzą o tym bohaterowie sztuki? Przekonaj się sam.

Miasta kobiet
Miasta kobiet Poznań

"Miasta kobiet" to projekt Polskiego Teatru Tańca, którego założeniem była procesowość, oparta na konfrontacji z widzem poszczególnych etapów pracy nad spektaklem.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja