Wiadomości - Artykuły

Runmageddon Poznań już 8-9 maja 2021. Jeszcze można się zapisać

2021-04-30 08:42:28 | Poznań

Zbliża się Runmageddon Poznań 2021! Impreza odbędzie się już w dniach 8-9 maja na terenie Hipodromu Wola. Fani ekstremalnych przygód i aktywności fizycznej już zacierają ręce, bo po roku będą mogli pokonać ekscytujący Runmageddon w Wielkopolsce. Poznajcie szczegóły wydarzenia!

Runmageddon Poznań- Podczas krakowskiego eventu radość kipiała wręcz ze startujących Runmageddończyków. Ten widok był wielką nagrodą za naszą pracę, włożoną w organizację tego eventu. Dużo osób miało wątpliwości czy Runmageddon Kraków dojdzie do skutku, ale dzięki wzorowej współpracy z policją i sanepidem, udało się. Ludzie są spragnieni dobrych emocji, a takie bez wątpienia dostarcza im Runmageddon. Dlatego zapraszam wszystkich do oderwania się choć na chwilę od czarnych, covidowych chmur i poznania smaku przygody. Z naszej strony zapewnimy, że wszystkie nasze eventy organizowane są zgodnie z obostrzeniami i ze szczególną dbałością o Wasze zdrowie - mówi Jaro Bieniecki pomysłodawca i założyciel Runmageddonu.

Do Runmageddonu Poznań pozostały jeszcze dwa tygodnie, dlatego chętni mają jeszcze czas żeby wybrać formułę biegu dla siebie i zdecydować, czy wolą pokonać: Intro, czyli 3 km i 15 przeszkód czy Rekruta o długości 6 km i 30 utrudnień. A może mają ochotę na wspólny start w Runmageddonie Family (2 km, 15 przeszkód) i chcą poczuć, jak fascynująca i zespalająca może być ta sportowa przygoda. Osoby, które choć raz przebiegły w tym lub zeszłym roku ekstremalną trasę mogą też wystartować w tzw. Finale Runmageddonu i pokonać dystans 10 km z 50 przeszkodami. Taką wyjątkową trasę można pokonać tylko raz w roku, więc jest to nie lada okazja. Podczas poznańskiej edycji dzieci i młodzież również znajdą coś dla siebie. W sobotę 8 maja br. będą mogły przeżyć spektakularną przygodę, ścigając się na trasie Runmageddonu Kids lub Junior.

Organizator Runmageddonu rozpoczął już planowanie ekstremalnych tras. Poprowadzone będą one głównie na terenie Hipodromu Wola, ale także dotrą do zielonego obszaru Bogdanki. Startujący muszą być gotowi na energetyzujący wysiłek i wielką dawkę emocji. Będą przeskakiwać wykopane doły, pokonywać baloty z siana, biegać z dodatkowym obciążeniem w postaci opon, które także przyjdzie im przerzucać. Staną twarzą w twarz z zmyślnymi konstrukcjami organizatora takimi jak: Multi Rig, Kratownica, Helikopter czy Pole Dance. Sprawdzą swoje umiejętności czołgania się pod Siatką oraz Zasiekami, ale także dostaną to, na co czekają, czyli błoto.

Do udziału w Runmageddonie zapisać się można poprzez stronę www.runmageddon.pl. Można to zrobić do dnia 7 maja 2021 r., do godziny 12:00.

Runmageddon 2021 w czasach pandemii

Runmageddon w dobie pandemii zorganizował już  10 udanych wydarzeń. Od 2020 roku cały czas sumiennie dostosowuje się do rządowych obostrzeń wynikających z aktualnych rozporządzeń Rady Ministrów.  Przestrzega wszystkich przepisów dotyczących zapewnienia w trakcie organizowanych imprez bezpieczeństwa. Dlatego na terenie wydarzenia Runmageddon Poznań będą mogli przebywać jedynie startujący, pracownicy organizatora i media akredytowane. Przed wejściem na teren imprezy każdy poddany będzie pomiarowi temperatury ciała. Przy odbiorze pakietu trzeba będzie wypełnić ankietę dotyczącą COVID19. Do momentu startu organizator rekomenduje przebywanie w maseczkach ochronnych. Ponadto, między seriami wprowadzone zostaną przerwy techniczne służące dezynfekcji przeszkód.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: zapisy, trasa, kategorie, termin, formuła, zasady, przeszkody
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Dni Fantastyki 2021
17. Dni Fantastyki we Wrocławiu jak co roku w CK Zamek

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2021.

Robert Lewandowski wspiera UNICEF Polska
Robert Lewandowski wspiera UNICEF w programie "Prezenty bez Pudła"

Razem możemy poruszyć serca Polaków - przekonuje Ambasador Dobrej Woli UNICEF.

lockdown Polska galeria
Sklepy w centrach handlowych znów są otwarte

Jakie obostrzenia wprowadzono?

Polecamy
Empik znika z galerii handlowych
Empik znika z galerii handlowych. Firma stawia na sprzedaż online

Empik odstępuje od 40 umów najmu w galeriach handlowych.

Ostatnio dodane
Dni Fantastyki 2021
17. Dni Fantastyki we Wrocławiu jak co roku w CK Zamek

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2021.

Robert Lewandowski wspiera UNICEF Polska
Robert Lewandowski wspiera UNICEF w programie "Prezenty bez Pudła"

Razem możemy poruszyć serca Polaków - przekonuje Ambasador Dobrej Woli UNICEF.

Popularne
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci
Nagrody Darwina, czyli top 20 najgłupszych śmierci

Niektórzy swoją bezmyślnością przyczyniają się do poprawy puli genów ludzkości, eliminując z niej… samych siebie.

Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu
Dawaj mnie te Trzy Cytryny, czyli wigilia w Radomiu

Tegoroczna Wigilia na radomskim deptaku to doskonały przykład polskiego buractwa oraz cebulactwa. Kto jeszcze nie widział tego filmu?

Największe miasta studenckie w Polsce
Największe miasta studenckie w Polsce

Przyglądamy się miastom, w których jest najwięcej studentów.