zmień miasto

Collegium Da Vinci - CDV, PoznańUczelnia ludzi ciekawych

Nie samą nauką człowiek żyje

Interesujesz się kulturą? Zawsze marzyłeś, aby wystąpić na dużej scenie? Mamy dla Ciebie idealne miejsce, w którym możesz zrealizować swoje pasje i puścić wodze fantazji. Aula Artis to jedna z największych multimedialnych sal koncertowo-widowiskowych w Poznaniu. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy umożliwia studentom realizowanie ich własnych projektów w sposób profesjonalny i efektowny.

Sztuka nie jest nam obca. Galeria 2 πr to wyjątkowe miejsce, w którym masz okazję nie tylko podziwiać prace znanych artystów, ale również samemu zorganizować wystawę swoich prac!

Studenci i absolwenci cyklicznie organizują wystawy własnych prac, odbyły się tu już m.in.: Rysunki na marginesie, Męska Twarz, #TAM_NA_JEŻYCKIM#1, Przełam się! Noś brodę.

Studenci mają możliwość bezpośredniej rozmowy z wybitnymi gośćmi, reprezentantami różnych środowisk i zawodów. Uczelnię do tej pory odwiedzili światowej klasy naukowcy, politycy, sportowcy, przedstawiciele biznesu, dziennikarze, muzycy, aktorzy. Studenci CDV aktywnie uczestniczą w organizacji, promocji oraz prowadzeniu tych spotkań.

Codziennie rano pyszna kawa obudzi Cię do życia. Kawa Kamp, uczelniana knajpka, serwuje zdrowe i smakowite kanapki, świeżo wyciskane soki, domowe ciasta, kruche i delikatne tarty, a także domowe obiady w nowoczesnym wydaniu. W chilloutroomie, w którym możesz odpocząć między zajęciami, czekają na Ciebie wygodne kanapy. Wzmianka o specjałach uczelnianego barku znalazła się na blogu Wygrywam z anoreksją: „Kawa Kamp nie sprawia wrażenia typowej akademickiej jadłodajni. Serio, ciągle miałem wrażenie, że nie jem na uczelni, a gdzieś na mieście,
w jakimś modnym lokalu. Przemawiał za tym i wystrój, i samo jedzenie”.

 

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama