Dania główne - Kulinaria

Pizza - idealna potrawa dla studenta!

2019-04-05 15:31:07 | Poznań

Zastanawiacie, co to może być? Nie są to kotlety mielone z parówek ani jajka na twardo z czajnika elektrycznego! Chodzi tutaj o pizze i to najlepiej z dostawą. Żacy to jedna z grup społecznych, która najczęściej zamawia pizzę z dostawą. Czy powodem są ich braki w wiedzy kulinarnej? Być może, choć nie można uogólniać. Główne powody są jednak zupełnie inne.

Pizza z dowozem

  • Zacznijmy od wspomnianej wcześniej, znajomości sztuki gotowania. Prawdą jest, że nie każdy młody człowiek, który po raz pierwszy opuszcza dom rodzinny potrafi samemu tworzyć dobre potrawy lub w ogóle jakiekolwiek. Jednak są tacy, których kuchnia pasjonuje i potrafią oni przygotować sobie smaczny obiad. Pod warunkiem, że mają odpowiednie produkty, które niestety czasem sporo kosztują a jak wiadomo studencki fundusz często bywa bardzo ograniczony. Pizza z dostawą w takiej sytuacji to idealne rozwiązanie. Można w kilka osób najeść się do syta, przy naprawdę małej składce na osobę.
  • Sesja to bardzo stresujący czas dla każdego studenta. W tym czasie bardzo często się niedosypia oraz niedojada. Czas na chodzenie po sklepach i gotowanie, (jeżeli się umie) nie ma wcale. Nauka na głodnego nie da jednak zamierzonych efektów. Zamówmy wtedy pizze z dostawą. Cała czynność potrwa dosłownie 2 minuty, a potem możemy od razu wracać do nauki. Gdy dostawca przyjedzie my będziemy mądrzejsi o kolejną porcję wiedzy, więc zostanie nam tylko nakarmić jeszcze nasz żołądek.
  • Życie studenckie to nie tylko nauka, ale także w dużej mierze imprezy w szczególności, jeżeli mieszka się w akademiku. Dobra zabawa oraz wyskokowe trunki wzmagają apetyt. Chipsy i paluszki szybko się nudzą a poza tym ile można jeść takie suche przekąski, które z pewnością nie zaspokoją niczyjego głodu. Pizza z dostawą sprawdzi się w takiej sytuacji idealnie. Jest bardzo sycąca plus łatwo się ją dzieli i je w ręku, więc nawet nie trzeba przerywać zabawy by się posilić.

W Poznaniu studenci zamawiają swoją pizzę z dostawą poprzez stronę PizzaPortal.pl pod adresem https://pizzaportal.pl/poznan

Artykuł Partnera

fot. shutterstock.com

Słowa kluczowe: pomysł na obiad, studencki obiad, Poznań
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letni obiad jak u babci
Letni obiad jak u babci!

Nie ma nic złego w kosztowaniu dań egzotycznych kuchni, lecz nie można zapominać, że kulinarne skarby są również ukryte w naszej polskiej tradycji.

5 pomysłów na sushi w domu

Podpowiadamy, jak samodzielnie przygotować sushi w domu.

Sposoby na zdrowe grillowanie

Doradzamy jak grillować, co jeść i wskazujemy zdrowsze zamienniki popularnych potraw.

Polecamy
Jak zrobić domowy kebab?
Jak zrobić domowy kebab?

Kebab podbił serca i podniebienia Polaków.

Niesamowite przepisy z...parówek!
Niesamowite przepisy z...parówek!

Zobaczcie, co dodać do parówek, żeby nabrały całkowicie innego smaku!

Polecamy
Ostatnio dodane
Letni obiad jak u babci
Letni obiad jak u babci!

Nie ma nic złego w kosztowaniu dań egzotycznych kuchni, lecz nie można zapominać, że kulinarne skarby są również ukryte w naszej polskiej tradycji.

5 pomysłów na sushi w domu

Podpowiadamy, jak samodzielnie przygotować sushi w domu.