Koncert
Mazowsze Świątecznie

Mazowsze Świątecznie

  • 2022-12-19, , godzina 20:00
  • 99 zł (Mazowsze Świątecznie)
  • Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Poznań

Bilety

Opis

Mazowsze w Poznaniu i Bydgoszczy! Zapraszamy 19 grudnia do Auli UAM i 19 stycznia do Filharmonii Pomorskiej. Mazowsze Świątecznie bilety już dostępne. 

 

Mazowsze Świątecznie

Kolędy i Pastorałki w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca ,,Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego, należą do najpiękniejszych tradycyjnych interpretacji.    Przywołują niepowtarzalną atmosferę polskich Świąt Bożego Narodzenia, z białym obrusem, choinką i opłatkiem. W czasach ,,White C

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Mazowsze Świątecznie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert
Mrozu miał wypadek na scenie. Musiał odwołać koncert

Co stało się popularnemu wokaliście?

The Legend of Rock Symphonic zapraszają na 2 koncerty

Wiemy w których miastach zapanowano widowisko.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!