Koncert
Tribute to Roxette

Tribute to Roxette

  • 2020-12-06, , godzina 19:00
  • 149 zł (Tribute to Roxette)
  • MTP - Poznań Congress Center, Poznań

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert Tribute to Roxette, który odbędzie się 6 grudnia w Sali Ziemi MTP w Poznaniu. Tribute to Roxette bilety już dostępne. 

Koncert Tribute to Roxette w Poznaniu

Tribute to Roxette to cudowna wyprawa do świata muzyki zespołu Roxette, od początku kariery, aż do ostatniej wydanej przez zespół płyty. Z utworami Marie i Pera zmierzą się Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Sound'n'Grace oraz Tadeusz Seibert. Towarzyszyć im będzie OMG! Band pod dyrekcją Mikołaja Gąsiewskiego. Koncert poprowadzi znawca zespołu, dziennikarz muzyczny Jerzy Piasny.

 

Organizator o projekcie Tribute to Roxette:

Prace nad koncertem poświęconym wielkiemu generatorowi hitów, jakim był zespół Roxette, rozpoczęliśmy latem 2019 roku. Kiedy projekt był niemal gotowy, dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Marie. Zastanawialiśmy się, czy kontynuować prace, lecz ostatecznie postanowiliśmy, że muzyka zespołu Roxette pozostanie wiecznie żywa. Nie tylko dzięki nagraniom płytowym czy teledyskom, ale również dzięki koncertom takim jak ten.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tribute to Roxette"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Gajos
Andrzej Mleczko i Janusz Gajos na Pol'and'Rock Festival

Ogłoszono kolejnych gości Akademii Sztuk Przepięknych.