Koncert
Trojan - Gabriel Kaczmarek

Trojan - Gabriel Kaczmarek

  • 2023-01-26, , godzina 19:00
  • 38 zł (Troja? - Gabriel Kaczmarek)
  • Aula Artis, Poznań

Opis

Zapraszamy na spektakl Trojan do Auli Artis w Poznaniu. Podstępny wirus tkwi przyczajony w każdym z nas. Zakłóca bieg powszechnej historii i pojedynczych ludzki opowieści. Niekiedy usypia (a my razem z nim usypiamy naszą czujność), by po latach wybuchnąć na nowo i ze zdwoją siłą zniszczyć to, co wydawało się stabilne. Spektakl Trojan bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Trojan

Mitologiczna Troja i dobrze znani bohaterowie - Helena, Parys, Achilles, Priam - stali się inspiracją dla twórców baletu Tr

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Trojan - Gabriel Kaczmarek"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Poznań, koncerty Poznań na dziś, koncerty Poznań jutro, koncerty Poznań w tym tygodniu, koncerty Poznań na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Adam Lambert zapowiada nowy album "High Drama" [AUDIO]

Nominowany do Grammy supergwiazdor Adam Lambert przedstawia nowy singiel.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!