Wiadomości - Z życia Uczelni

Fluorescencyjny maraton w Poznaniu!

2016-05-12 13:59:37 | Poznań

Charytatywny nocny bieg na Cytadeli to kolejne wydarzenie organizowane w ramach akcji charytatywnej Fura Szczęścia. Jak tym razem studenci zachęcą do pomocy?
 
Organizatorzy Fury Szczęścia, cyklicznego projektu studentów kierunku Zarządzanie, specjalność Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu serdecznie zapraszają wszystkich fanów sportu i aktywności fizycznej, ale także wszystkich chętnych na bieg Fury Świetlików, który odbędzie się dnia 21 maja w Parku Cytadela w Poznaniu.

Uczestnicy będą mieli za zadanie przebiec dystans 5 kilometrów. Start biegu planowany jest na godzinę 21:00, a każdy z biegaczy oprócz zestawu startowego otrzyma fluorescencyjne opaski, dzięki którym na Cytadeli tego wieczoru pojawi się fura kolorowych świetlików! Podczas wydarzenia będzie miała również miejsce zbiórka materiałów szkolnych oraz zabawek dla dzieci ze świetlicy.

Rejestracja odbywa się od 9.05 aż do wyczerpania miejsc. Koszt udziału w biegu to 35zł, jednak do 13.05 można wygrać tańsze bilety oraz nagrody od sponsorów poprzez udział w konkursie na fanpage’u. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne pakiety startowe oraz fantastyczne nagrody do wygrania.

Jak zapisać się na bieg FURY ŚWIETLIKÓW? Wystarczy odwiedzić stronę http://furaszczescia.pl/bieg-fura-swietlikow/ i wypełnić znajdujący się tam formularz. Więcej szczegółów i aktualizowane na bieżąco informacje dostępne będą na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/946153908836954/

Cały dochód uzyskany z biegu zostanie przekazany świetlicy KOLOROWY PRZYSTANEK przy ul. Warzywnej w Poznaniu na wyremontowanie łazienek oraz wyposażenie sali w niezbędne artykuły. Zbierane są więc także wszelkie datki, które mogą podnieść jakość prowadzonych tam zajęć dla dzieci – meble, akcesoria oraz sprzęt AGD, a także materiały szkolne i plastyczne, książki czy gry planszowe.

Dotychczas zrealizowane wydarzenia pokazały nam, że warto się starać i pomagać. Małe sukcesy nas motywują, i dzięki temu nasza inicjatywa nabiera rozpędu i nie zamierza się zatrzymać, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w biegu i włączenia się w niesienie pomocy. Dobro wraca, pamiętajmy!

Charytatywny bieg w Parku Cytadela już 21 maja o godz. 21:00. Nie czekaj - zapisz się i pomagaj!

 

ip

Słowa kluczowe: bieg charytatywny, nocny maraton, fura szczęścia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Prof. Zbigniew Pastuszak nowym zastępcom redaktora naczelnego czasopisma ESWA

Dowiedz się więcej na temat prof. UMCS Zbigniewa Pastuszaka oraz jego współpracy z czasopismem "Expert Systems With Applications".

Rozmowa z prof. WSBiNoZ dr. hab. Wojciechem Welskopem
Kryminologia - rozmowa z rektorem WSBiNoZ o nowym kierunku studiów

Przeczytaj wywiad z prof. WSBiNoZ dr. hab. Wojciechem Welskopem.

Polecamy
Instytut Filologii Polskiej UAM w Poznaniu
Serbistyka i Bułgarystyka - słoneczne perspektywy pracy

Instytut Filologii Polskiej UAM w Poznaniu odnawia kierunki - Serbistyka i Bułgarystyka.

Polecamy
Ostatnio dodane
Prof. Zbigniew Pastuszak nowym zastępcom redaktora naczelnego czasopisma ESWA

Dowiedz się więcej na temat prof. UMCS Zbigniewa Pastuszaka oraz jego współpracy z czasopismem "Expert Systems With Applications".

Ostatnio komentowane
Łowcy talentów w akcji
Łowcy talentów w akcji

Masz pasję i chcesz ją rozwijać? Chcesz zobaczyć jak robią to inni? Pomożemy Ci rozwinąć Twój talent i wypracować twórczy warsztat. A na najlepszych czeka Scena Artystyczna ROE.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!