Konferencje - Z życia Uczelni

Konwent Rozwoju 2019 - informacje o wydarzeniu

Inspiracje biznesowe dla każdego

2019-04-25 14:14:34 | Poznań

Pragniecie rozwoju i nowych doświadczeń? Lubicie niestandardowe wydarzenia, ciekawe prelekcje i inspirujących ekspertów z dziedziny marketingu i nie tylko? Dobrze trafiliście - to wszystko zawiera Konwent Rozwoju - najbardziej rozwojowe wydarzenie w sercu Wielkopolski!

Plakat_wydarzenia

Czym jest Konwent Rozwoju?

Jest to otwarta przestrzeń, gdzie pięciu specjalistów z różnych dziedzin inspiruje i dzieli się wiedzą o biznesie, trendach, ideach i inicjatywach. Nigdy nam dosyć nowych doświadczeń - jesteśmy otwarci na ciekawe metody szkoleniowe i innowacyjne gry rozwojowe! KR do tej pory zgromadził około 1200 osób z różnych branży - są to m.in. menedżerowie, przedsiębiorcy, studenci i absolwenci, a  każda jego edycja gromadzi 200-250 osób.

W tym roku spotykamy się już po raz szósty - motywem przewodnim będzie UPGRADE?! Świat zmienia się diametralnie z rok na rok coraz bardziej zmierzamy ku przyszłości. Wykorzystajmy ją mądrze.

Kto wystąpi?

Ta edycja będzie szczególna - a to wszystko za sprawą inspirujących prelegentów! Swoją obecnością zaszczyci nas Andrzej Dragan - człowiek renesansu, wybitny polski fizyk, znany na całym świecie fotograf, filmowiec - nigdy nie wiadomo jakie asy trzyma w rękawie! Wysłuchamy również prelekcji Aleksandry Dworskiej - Queens of Business - która pomaga firmom z branży beauty; Marta Przewoźna - Redaktor Naczelna Magazynu Social Media Manager - specjalistką od marketingu i Michał Michalski - trener skuteczności osobistej, uczy innych praktycznej psychologii w biznesie! Piątego prelegenta jeszcze nie ujawniamy!

Po raz kolejny wydarzenie łączy się z Poznańskimi Dniami Przedsiębiorczości - 6 edycja projektu odbędzie się jako osobny blok w ramach tego wydarzenia!

Gdzie i kiedy?

Event będzie miał miejsce w prestiżowej przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich - start wieczorną porą o 18:30!

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak pula biletów jest limitowana - więc jeśli chcesz przyjść ze znajomymi, lepiej się spiesz, bo miejsce na to prestiżowe wydarzenie zostało naprawdę mało!

Łączymy przyjemne z pożytecznym - czas spędzony na #KR6 na pewno będziesz świetnie wspominać!

Nadal się zastanawiasz , dlaczego warto uczestniczyć w evencie?  Konwent Rozwoju to tak potężna dawka rozwoju i lifelong learning, że na pewno nie pożałujesz udziału!

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Spotkania, Inspiracje, Biznes, 2019, wydarzenia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Po raz drugi Włączyliśmy się na PR! Dowiedz się, jak przebiegło to wyjątkowe wydarzenia.

Israel Growth Experience - informacje o wydarzeniu Poznań

Poznajcie szczegóły studenckiego projektu, dzięki któremu polscy studenci zyskają szansę na poszerzenie swojej wiedzy oraz wyjazd Tel Awiwu.

Konwent Rozwoju 2019 - informacje o wydarzeniu Poznań

Okazja do spotkania się z studentów i uczniów z menedżerami i przedsiębiorcami. Co może wyniknąć z takiej mieszanki? Przekonajcie się sami!

Polecamy
Finansowa konferencja AIESEC
Finansowa konferencja AIESEC

W dniach 19 - 21 lutego w ośrodku Dresso w Sulejowie odbędzie się kolejna otwarta konferencja AIESEC w ramach Programów Tematycznych tzw. „Learning Networks".

Jak internet zmienia media?
Jak internet zmienia media?

Odpowiedzi na pytania, w którą stronę zmierzają media oraz jaka jest przyszłość dziennikarstwa, będą szukać organizatorzy konferencji „Social Media Day Poland”.

Ostatnio dodane
Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Po raz drugi Włączyliśmy się na PR! Dowiedz się, jak przebiegło to wyjątkowe wydarzenia.

Israel Growth Experience - informacje o wydarzeniu Poznań

Poznajcie szczegóły studenckiego projektu, dzięki któremu polscy studenci zyskają szansę na poszerzenie swojej wiedzy oraz wyjazd Tel Awiwu.