Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kabaret Moralnego niepokoju - maj zaczyna się we wtorek (Teatr Wielki im. S. Moniuszki, Poznań).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Taneczny szał opanowuje Poznań!
Taneczny szał opanowuje Poznań! Poznań

W ramach Festiwalu grają zespoły z całego świata. Uczestnicy Warsztatów będą mięli okazję zobaczyć teatry tańca z Izraela, Hiszpanii, Francji, Węgier, Szwecji, Słowenii i Japonii a także grupy z Polski, w tym gospodarzy Festiwalu.

"Metro" piękne, osiemnastoletnie
"Metro" piękne, osiemnastoletnie

Tego jeszcze nie było w historii polskiego teatru! Pierwszy polski musical - "Metro" - 30 stycznia 2009 r. kończy 18 lat.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!