Informacje, newsy
Pyrkon 2023

Pyrkon 2023

  • 2023-06-16, , godzina 10:00
  • 199 zł (Pyrkon 2023 - karnety)
  • MTP - Poznań Congress Center, Poznań

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 49.

fot. Michał Antoniewicz

Opis

O festiwalu Pyrkon w Poznaniu

Pyrkon tworzą ludzie - fani fantastyki, twórcy, producenci, wystawcy i... Ty! Pyrkon to fantastyczne miejsce spotkań! Spotkaj się z innymi fantastycznymi uczestnikami, z pisarzami, twórcami, cosplayerami, reżyserami, artystami. Spotkaj z literaturą, z kinem, z teatrem, z wszystkim, co jest związane z fantastyką! 

Dlaczego warto być na Pyrkonie, zapytasz? To proste! Pyrkon to największa impreza tego typu w Polsce i jedna z największych w Europie. Liczba uczestników stale rośnie! Od 600 osób w 2000 roku do ponad 52 000 w roku 2019. 

Czeka Cię tam moc atrakcji! Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności - dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, prelekcjami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay. Festiwal rokrocznie odwiedzają najbardziej znani twórcy fantastyki - wśród naszych gości znalazły się sławy takie jak: Felicia Day, Christopher Judge, Graham Masterton czy Stan Sakai

Co więcej, czasie najbliższej edycji będzie na Ciebie czekać  ponad 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki. 

Polecamy
Ostatnio dodane
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Heroiczna walka o niepodległość Polski [FOTO]

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, obchodzony jest corocznie 1 marca.

Popularne
Prezydent Duda podpisał ustawę budżetową na rok 2024. Równocześnie kieruje ją do Trybunału Konstytucyjnego

Warto zauważyć, że zatwierdzony budżet na rok 2024 przewiduje plan dochodów i wydatków państwa.